Penziony ve Szentes

Ubytování ve Szentes v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony ve Szentes. Většina penzionů ve Szentes se od hotelů ve Szentes liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Szentes.
Řadit dle:


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

1. Mentettrét 

Foto: Mentettrét
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
98 %

Mentettrét is set in Szentes and offers a garden. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen and a patio. The holiday home includes 2 bedrooms and a living room with a flat-screen TV.


2. Kurca-parti Vendégház 

Foto: Kurca-parti Vendégház
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
96 %

Kurca-parti Vendégház in Szentes features free WiFi in all areas, shared kitchen for free guests’ use, and a large garden with barbecue facilities. The thermal bath is reachable in 1.5 km.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi
osoby40 - 40 EUR za noc
Pětilůžkový pokoj
osob50 - 50 EUR za noc
Rodinný pokoj
osob60 - 60 EUR za noc

3. Karikatúra Vendégház 

Foto: Karikatúra Vendégház
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
95 %

Boasting free bikes, Karikatúra Vendégház is located in Szentes. Among the various facilities are barbecue facilities and a garden. The accommodation provides a shared kitchen and a shared lounge for guests.


4. Boróka Vendégház 

Foto: Boróka Vendégház
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Boasting barbecue facilities, Boróka Vendégház is set in Szentes and also provides a garden and a terrace. All rooms boast a kitchen, a flat-screen TV with satellite channels, and a private bathroom.

Hotely v okolí Szentes

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení ve Szentes jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Szentes. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Szentes.


5. Tiszavirág Nyaraló 

Foto: Tiszavirág Nyaraló
Lokalita: Csongrád
Vzdálenost: 3.3 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
84 %

Tiszavirág Nyaraló offers pet-friendly accommodation in Csongrád, 48 km from Szeged and 20 km from Cserkeszőlő. Guests benefit from terrace. Free private parking is available on site.


6. Öregtölgy Panzio 

Foto: Öregtölgy Panzio
Lokalita: Csongrád
Vzdálenost: 4.2 km
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
94 %

Set in Csongrád, Öregtölgy Panzio features free WiFi. Featuring a shared lounge, this property also provides guests with a restaurant. The guest house has a garden and offers a barbecue. At the guest house, every room includes a wardrobe.


7. Gyula-tanya Vendégház 

Foto: Gyula-tanya Vendégház
Lokalita: Csongrád
Vzdálenost: 9.1 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Gyula-tanya Vendégház is a detached holiday home with a garden, situated in Csongrád. Guests benefit from terrace and a barbecue. Free private parking is available on site. There is a dining area and a kitchen.


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: