Bed & Breakfast - 1 *

Kompletní nabídka veškerého ubytování ve Szentes. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Szentes, kde najdeme města Csongrád, Baks, Kunszentmárton, Cserkeszőlő a Tiszaug.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Éjjelibagoly Panzió 

Foto: Éjjelibagoly Panzió
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
95 %

Free WiFi and a garden, Éjjeli Bagoly Panzió is located in Szentes. The thermal bath is reachable within a 15-minute walk. Free private parking is available as well.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou
osoby38 - 38 EUR za noc
Třílůžkový pokoj se společnou koupelnou
osoby44 - 44 EUR za noc
Čtyřlůžkový pokoj se společnou koupelnou
osoby35 - 52 EUR za noc

2. Szin-es Vendeghaz 

Foto: Szin-es Vendeghaz
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
96 %

Szin-es Vendeghaz is located in the centre of Szentes and features accommodation with garden views and free WiFi, a wine cellar and free private parking.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi
osoby45 - 60 EUR za noc

Hotely v okolí Szentes

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení ve Szentes jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Szentes. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Szentes.


3. Hubertus Panzió 

Foto: Hubertus Panzió
Lokalita: Csongrád
Vzdálenost: 4.5 km
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
95 %

Located in Csongrád in the Csongrád region, Hubertus Panzió features a patio and garden views. This bed and breakfast also has free WiFi. The bed and breakfast features a satellite TV. Guests can also relax in the garden or on the shared lounge area.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: